Denní nášup

Majitelé a zástupci čínské společnosti zabývající se nelegální výrobou a prodejem padělaných brýlí byli zadrženi a obviněni 28. ledna 2016 na výstavě v Denveru, Colarado. 

Majitel společnosti Guangzhou Botai Optical Visor Co., Ltd. (“Guangzhou Botai”)  Gong Peiwen, známý též jako Daniel Gong byl zatčen přímo na výstavní ploše, zatykače byly vydány také na bratry Jiang Xingde a Jiang Xinglin, spolumajitele společnosti a na Ding Xiaoxia, známého také jako Crystal Ding. Všichni čelí obvinění z padělání, krádeže, korupčního jednání a spiknutí za účelem spáchání trestného činu krádeže. 

Guangzhou Bontai se zabývá výrobou padělků modelu brýlí Desert Locust ™. Navíc byly tyto falešné výrobky distribuovány jako brýle poskytující vysoký stupeň ochrany pro použití ve vojenském prostředí, což představuje riziko pro bezpečnost uživatelů, kteří očekávají ochranu očí na vysoké úrovni poskytované firmou Revision Military. Po rozsáhlém testování padělaných výrobků bylo prokázáno, že nesplňovaly ani jednu z norem. 

Jak uvedl výkonný ředitel společnosti Revision Military, pan Jonathan Blanshay, zákazníci očekávají od výrobků firmy Revision tu nejvyšší možnou kvalitu a firma investovala nemalé finanční prostředky, aby tuto kvalitu poskytovala. Firma má nulovou toleranci vůči podvodnému jednání, které ohrožuje ty, jež chrání nás, na zdraví i životě. 

Zatčení na výstavě SnowSports Industries America (SIA)

Zdroj: https://www.revisionmilitary.com/news/arrest-made-in-revision-aided-sting-operation-against-chinese-counterfeit-ballistic-eyewear/ 

vojenské brýle BeReady

StingerHawk - sada Deluxe Vermillion

Výrobce:
Revision Military
Dostupnost:
Skladem


Součástí sady je černý rám s upínacím popruhem, 3 výměnné zorníky US (čirý + kouřový + kontrastní červený), obal z mikrovlákna (vhodný také k čištění zorníku) a transportní obal.

Brýle StingerHawk jsou kompatibilní s nosičem dioptrických skel. Je třeba si pořídit sadu Rx nosiče pro StingerHawk (máme v nabídce), která obsahuje také nosní díl umožňující vsazení tohoto nosiče.

Dostupné ve dvou velikostech: Regular a Large.

počet:

Jako všechny brýle Revision, poskytují i StingerHawk uživateli maximální ochranu očí, jsou certifikovány dle přísných vojenských norem (US Army) na odolnost proti střepinám a dle průmyslových norem EN166 a ANSI Z87.1 pro zajištění špičkových optických vlastností. Jsou pohodlné, lehké a odolné, ideální pro dlouhodobé nošení i v náročných podmínkách.

Velikost Regular - obvod hlavy 540 - 600 mm, šířka hlavy nad ušima 140 - 160 mm.

Velikost Large - obvod hlavy 575 - 630 mm, šířka hlavy nad ušima 150 - 170 mm.


SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ
DOPORUČUJEME