facebook
CZK
menu eshop

Společnost Revision Military navrhuje a vyrábí vojenské balistické brýle, které jsou zavedeny v ozbrojených složkách po celém světě.

balistické brýle, střelecko-taktické brýle, taktické brýle, revisionmilitary, revision, armádní brýle, brýle pro policii, ochranné brýle, protistřepinové brýle, sawfly, stingerhawk, shadowstrike, speed demon, i-vis, verso, umbra, exoshield, maxwrap, deser

menu
i-Vis
Sawfly MaxWrap R3
Shadowstrike
StingerHawk
Snowhawk
NAŠE PRODUKTY zavřít
Další informace
MĚNA

army friendly

testováno

Benefity Armada CR

Benefity pro veterany armady CR

SPOLUPRACUJEME
Spolupracujeme s ČZ
Spolupracujeme s KACU GROUP Spolupracujeme s AKADEMIÍ AEGIS
Spolupracujeme s MEMORIÁL DAVIDA BENEŠE Spolupracujeme s Top Army Shop
AKČNÍ ZBOŽÍ

Shadowstrike 1L (samozatmavující)

Vaše sleva: 4 540 Kč (-30%)
cena: 3 178 Kč

Shadowstrike 2L

cena: 2 995 Kč

SAWFLY Legacy 2L

cena: 2 200 Kč

SAWFLY Legacy 2L

cena: 2 200 Kč

SAWFLY Legacy 2L

cena: 2 200 Kč

Hellfly černé s fotochromatickým zorníkem - doprodej

Vaše sleva: 3 000 Kč (-40%)
cena: 1 800 Kč

Hellfly černé s modrým zrcadlovým zorníkem - doprodej

Vaše sleva: 1 900 Kč (-40%)
cena: 1 140 Kč

Hellfly černé s červenožlutým zrcadlovým zorníkem - doprodej

Vaše sleva: 1 900 Kč (-40%)
cena: 1 140 Kč

SAWFLY Legacy 3L

Vaše sleva: 2 700 Kč (-30%)
cena: 1 890 Kč

SAWFLY MaxWrap 3L shooters

Vaše sleva: 2 700 Kč (-20%)
cena: 2 160 Kč

Sawfly R3 1L

Vaše sleva: 1 600 Kč (-19%)
cena: 1 300 Kč
 

Často kladené otázky

  •   Jaký je rozdíl mezi Sawfly a Sawfly MaxWrap?

Rozdíl je ve tvaru zorníku. Vše ostatní je stejné. Sawfly poskytují menší krytí, splňují požadavky US Army a ozbrojených složek po celém světě, které nejsou omezeny požadavkem na plnění normy EN166. Sawfly MaxWrap splňují normu EN166, což je evropská norma, která požaduje rozšířenější laterální (boční) ochranu. Ze zkušeností uživatelů v Evropě vč. ČR můžeme doporučit model MaxWrap.

  • Revision vyrábí také protilaserové balistické zorníky. Máte je v nabídce?

Ano, protilaserové zorníky jak proti vojenských laserům, tak proti komerčním laserům můžeme dodat také. Tyto jsou na objednávku. Kontaktujte, prosím, mvitkova@revisionmilitary.com 

  •   Velikosti u Sawfly, Sawfly MaxWrap a StingerHawk

Pro zvolení správné velikosti brýlí Sawfly, Sawfly MaxWrap a StingerHawk si změřte obvod hlavy dle instrukcí uvedených v Tabulce velikostí. Obecně platí, že velikost R vyhovuje 80% uživatelům. Pokud by se Vám zdály brýle volnější, je lepší je upevnit spíše upevňovacím popruhem než volbou menší velikosti. Pokud Vás budou brýle tlačit na stranách, způsobí Vám bolest hlavy, ztrátu koncentrace a nakonec je sundáte z očí. 

  •   Ochrana proti mlžení

Na zornících Revision je ochranná vrstva OcuMax proti poškrabání a proti mlžení. Pokud si vybíráte taktické brýle a máte obvykle problémy s mlžením, doporučejeme model SnowHawk s termo zorníky a dalšími detaily v konstrukci, které eliminují mlžení. Cena je vyšší, ale s výsledkem budete spokojeni.  

Pro taktickou činost nedoporuječeme model Exoshield! Exoshield jsou brýle určené pro výsadkové operace a při taktice se zamlží!

  •   Je možné zakoupit také model Bullet Ant?

Pokud máte zájem o tento model, napište nám. Revision Military tyto brýle sice již nevyrábí, ale omezené množství je skladem v USA a je možné je objednat. 

  •   Rx nosič dioptrií

Brýle jsou certifikovány na balistickou odolnost i při vloženém nosiči dioptrických skel.

  •     Původ zboží

Pokud si chcete být jisti, že si pořídíte originální výrobek, který splňuje všechny uváděné normy, požadujte od prodejců potvrzení, že jsou oficiálními dealery společnosti Revision Military.

  •     Sleva pro ozbrojené složky

Slevu 20% u nás mohou uplatnit příslušníci ozbrojených složek (vojáci v činné službě, aktivní zálohy, státní i obecní/městští policisté, příslušníci vězeňské služby a justiční stráže, celníci), profesionální hasiči, zdravotníci záchranné služby a veteráni.) Je potřeba příslušnost k jedné ze složek prokázat při registraci k nákupu. Není potřeba zasílat žádost na e-mail, slevu uplatníte až při samotném nákupu online. 

Slevy se nesčítají, na již slevněné zboží nelze slevu uplatnit.

  •     Příspěvek od Vojenské zdravotní pojišťovny

Vojenská zdravotní pojišťovna přispívá v rámci programu "Rodina vojáka" až do výše 2000 Kč na pomůcky pro ochranu zraku a sluchu při střelbě (střelecké balistické brýle nebo příslušenství k nim, např. vyměnitelná skla, zorníky, obroučky, nožičky apod.). Pro bližší info navštivte stránku VOZP https://www.vozp.cz/rodinavojaka. Na faktuře od nás budou všechny údaje, které pojišťovna vyžaduje.