CZK
menu eshop

Společnost Revision Military navrhuje a vyrábí vojenské balistické brýle, které jsou zavedeny v ozbrojených složkách po celém světě.

balistické brýle, taktické brýle, revisionmilitary, armádní brýle, brýle pro policii

menu
Balistické brýle
Shadowstrike
StingerHawk
Náhradní zorníky
Taktické ponožky

Často kladené otázky

  •   Jaký je rozdíl mezi Sawfly a Sawfly MaxWrap?

Rozdíl je ve tvaru zorníku. Vše ostatní je stejné. Sawfly poskytují menší krytí, splňují požadavky US Army a ozbrojených složek po celém světě, které nejsou omezeny požadavkem na plnění normy EN166. Sawfly MaxWrap splňují normu EN166, což je evropská norma, která požaduje rozšířenější laterální (boční) ochranu. Ze zkušeností uživatelů v Evropě vč. ČR můžeme doporučit model MaxWrap.

  • Revision vyrábí také protilaserové balistické zorníky. Máte je v nabídce?

Ano, protilaserové zorníky jak proti vojenských laserům, tak proti komerčním laserům můžeme dodat také. Tyto jsou na objednávku. Kontaktujte, prosím, mvitkova@revisionmilitary.com 

  •   Velikosti u Sawfly, Sawfly MaxWrap a StingerHawk

Pro zvolení správné velikosti brýlí Sawfly, Sawfly MaxWrap a StingerHawk si změřte obvod hlavy dle instrukcí uvedených v Tabulce velikostí. Obecně platí, že velikost R vyhovuje 80% uživatelům. Pokud by se Vám zdály brýle volnější, je lepší je upevnit spíše upevňovacím popruhem než volbou menší velikosti. Pokud Vás budou brýle tlačit na stranách, způsobí Vám bolest hlavy, ztrátu koncentrace a nakonec je sundáte z očí. 

  •   Ochrana proti mlžení

Na zornících Revision je ochranná vrstva OcuMax proti poškrabání a proti mlžení. Pokud si vybíráte taktické brýle a máte obvykle problémy s mlžením, doporučejeme model SnowHawk s termo zorníky a dalšími detaily v konstrukci, které eliminují mlžení. Cena je vyšší, ale s výsledkem budete spokojeni.  

Pro taktickou činost nedoporuječeme model Exoshield! Exoshield jsou brýle určené pro výsadkové operace a při taktice se zamlží!

  •   Je možné zakoupit také model Bullet Ant?

Pokud máte zájem o tento model, napište nám. Revision Military tyto brýle sice již nevyrábí, ale omezené množství je skladem v USA a je možné je objednat. 

  •   Rx nosič dioptrií

Brýle jsou certifikovány na balistickou odolnost i při vloženém nosiči dioptrických skel.

  •     Původ zboží

Pokud si chcete být jisti, že si pořídíte originální výrobek, který splňuje všechny uváděné normy, požadujte od prodejců potvrzení, že jsou oficiálními dealery společnosti Revision Military.